Přejít k navigační liště

Vyhlášení WRC 7 Cup 2018/19

Vítejte u vyhlášení mistrů Czech Console Racing šampionátu WRC 7 Cup 2018/19. Prvního šampionátu, který se konal na nových CCR stránkách.

Ve vašich mechanikách a hardiscích se jistě roztáčí dlouho očekávané pokračování DiRT Rally 2.0, ale my se teď pojďme ještě v rychlosti podívat jak dopadl závěrečný podnik šampionátu Rally Australia a zároveň vyhlásíme mistra Czech Console Racing WRC 7 Cup 2018/19. Na start Australské rally se dostavilo pět posádek, které si to rozdaly o poslední body do celkového hodnocení. Nejlépe se s nástrahami šotoloviných cest vypořádal Kuzelkovic. Na druhém místě skončil Lachyr23 a pro třetí místo si dojel SpringCoffeeCZ. Na čtvrtém místě skončil oO Starter Oo a pětici jezdců pak uzavřel CSL Stuka.

Mistrem WRC 7 Czech Console Racing se stal Lachyr23

Historicky prvním mistrem šampionátu WRC 7 Cup 2018/19 se stal Lachyr23, který si svou dominancí (šest prvních míst a dvě druhá místa) zajistl titul v podstatě již dva podniky před koncem. Na druhém místě skončil Kuzelkovic, který asi jako jediný z celého startovního pole dokázal Lachyrovi zdatně konkurovat. Pokud by se mu podařilo startovat ve všech závodech, tak bychom určitě měli o zápletku postaráno, což se ale nestalo. Pro třetí místo na bedně si dojel SpringCoffeeCZ, který potvrdil svoje kvality mistra z druhé sezóny šampionátut WRC 7 pořádaného na Xboxplay.cz.

Gratuluji vítězům a zároveň děkuji všem, kteří si našli čas a dorazili byť jen na jeden závod. Je trošku škoda, že se nám nepodařilo ani jednou naplnit lobby, ale pevně doufám, že v DiRT Rally 2.0 to již nebude problém.