Přejít k navigační liště

Rajd Polski v režii Lachyr23

Poland Rally

Dějištěm 6. závodu CCR DiRT Rally Championship 2 bylo Polsko, kam dorazilo celkem 8 jezdců. Polsko určitě pro většinu jezdců nepatří mezi oblíbené lokace, ale to rozhodně neplatí pro Lachyra. Ten totiž všem závodníkům ujížděl mnohdy rozdílem třídy. Na delších RZ zbytku startovního dokázal nadělit klidně více jak půl munity. Na kratších RZ to už takový rozdíl nebyly, ale i tak si Lachyr23 z Polska odváží první místo. Druhou příčku získal CCR CABADAJ a na třetím místě pak dojel czlowiczek. První tři místa jsou tedy výsledkově úplně stejná jako USA Rally. Čtvrtý dojel DeviR11, pátý CSL Stuka, šestý JirkaBruss a sedmý Vivid Speed20. SpringCoffeeCZ se bohužel nevešel do limitu 2 nedokončených RZ a tudíž z Polska nedovezl ani jeden bod.